Aktualności

Fujitsu fi-800R

2020-04-02

 

Skanery Alaris S2000 to seria pięciu modeli, spośród których z łatwością znajdziesz ten najbardziej dopasowny do swoich potrzeb.

 

Całą serię skanerów S2000 cechuje przede wszystkim bardzo duża wydajność. Ta seria urządzeń, powstała z myślą o efektywnej digitalizacji i łatwym pozyskiwaniu informacji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości obrazu i precyzyjnych danych.


Skanery Alaris serii S2000 to idealne rozwiązanie, dla Urzędów Państwowych oraz dla firm, które chciałyby zoptymalizować swoje procesy biznesowe.

 

Kompaktowe rozmiary wszystkich modeli z serii - pozwalają na dogodne ulokowanie ich na Twoim biurku a nowoczesny design sprawia, że urządzenia będą dobrze komponowały się w każdym wnętrzu.

Wszystkie modele wyposażone są w kolorowy ekran LCD z możliwością personalizacji zadań wraz z czytelnym menu w języku polskim.  

 

Skanery serii S2000 posiadają wbudowany silnik OCR z obsługą polskich znaków dla plików edytowalnych, funkcje poprawy jakości skanów zwaną Perfect Page oraz silnik do odczytu kodów kreskowych.

 

Odpowiednie dobranie modelu pozwali na zeskanowanie od 5000 do 8000 stron dziennie – w zależności od Twoich potrzeb.

 

Dwa spośród omawianych pieciu modeli oferują dotkowo łączność za pośrednictwem nie tylko USB ale i sieci Ethernet lub bezprzewodowej sieci WiFi. Wbudowane i zintegrowane z urządzeniem interfejsy ułatwią jego konfigurację w sieci i pozwolą uniknąć kłopotów z podłączeniem jakie może nieść stosowanie zewnętrznych modułów sieciowych.

 

Wszystkie wymienione powyżej funkcje, w znaczny sposób mają wpływ na poprawę jakości pracy biurowej oraz na znaczne jej usprawnienie.

 

Warto też nadmienić, że flagowy model serii (S2080W) jest laureatem prestiżowej nagrody Magazynu „IT w Administracji” jako produkt roku 2019.

 

Więcej na temat prezentowanej serii dowiesz się odwiedzając naszą stronę produktów w zakładce Skanery dokumentowe

powrót