Aktualności

Best Performance Partner 2016

2017-02-22

Miło nam poinformwać, że SkanSerwis został nagrodzony statuetką "Kodak Alaris Best Performance Partner" za rok 2016!

 

Nagrodę przyznano nam na corocznym spotkaniu partnerów Kodak Alaris, które odbyło się w dniach 2-3 lutego w Lizbonie. Niniejszym trzeci rok z rzędu zostajemy wyróżnieni nie tylko na naszym lokalnym rynku ale i na terenie całego klastra wschodniego.

 

Jako polski dystrybutor uczestniczyliśmy w tej imprezie wspólnie z przedstawicielami wszystkich innych regionów. Na zjeździe prowadzone były prezentacje  przez kierownictwo wyższego szczebla firmy Kodak Alaris oraz przez zespoły sprzedażowe. Spotkanie obfitowało w sesje warsztatów  technicznych oraz licznych breakoutów, w których delegaci mogli zapoznać się między innymi z wynikami  sprzedażowymi z roku 2016.   Kodak Alaris zaprezentował również plan nowego programu partnerskiego, który będzie miał na celu jeszcze mocniej wesprzeć partnerów i zachęcić do "wspólnego wzrostu z Kodak Alaris".  

 

Nie brakowało również nowinek technicznych.  Już niedługo będziemy mogli zapoznać się z nowymi skanerami. Na pewno nie zabraknie nowatorskich rozwiązań ... ale o tym wszystkim już wkrótce.

 

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z relacji ze spotkania, którą można znaleźć w tym miejscu:

http://inbusiness.ae/2017/02/22/kodak-partner-summit-2017/

 

 

powrót