Praca w SkanSerwis

W chwili obecnej prowadzimy nabór do pracy na poniższe stanowiska:

Asystentka w dziale Sprzedaży

Zakres podstawowych obowiązków:

  • Wspieranie działu handlowego w realizacji zadań sprzedażowych.
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami
  • Realizacja i finalizowanie procesów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Organizacja i koordynacja spotkań biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych
  • Udział w targach branżowych
  • Przygotowywanie mailingów do klientów

Wymagania i oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność szybkiego podejmowanie decyzji
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi Symfonia Handel i programów graficznych będzie dodatkowym atutem

Key Account Manager

Zadania:

  • aktywna sprzedaż skanerów dokumentowych
  • realizacja celów sprzedażowych oraz rozwój sprzedaży w krótko i długofalowej perspektywie
  • rozwój udziału w rynku z wykorzystaniem różnorodnych kanałów komunikacji (kontakt przez telefon, e-mail, kontakty osobiste)
  • nawiązywanie trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów z branży IT
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy w zespole
  • koncentracja na osiągnięciu wyniku finansowego
  • konsekwentne dążenie do realizacji założonych celów
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • wysoka motywacja i zdolność do samodzielnej pracy
  • optymizm i wiara w siebie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • narzędzia konieczne do wykonywania pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w młodym zespole

Zgłoszenia prosimy kierować na adres praca@skanserwis.pl z dopiskiem "Rekrutacja"