| Typ skanera | departamentowy z ADF, dokumentowy (Duplex) A3 |
| Technologia skanowania | CIS |
| Źródło światła | LED Technologia diodowa ReadyScan |
| Podawanie papieru | ADF 120 Arkuszy |
| Gramatura papieru | 27 - 413 g/m² |
| Optyczna rozdzielczość | 600 dpi |
| Rozmiar dokumentów | Maks. 304,8 mm x 5,588 mm (poziomo x pionowo) Min. 50,8 mm x 69 mm (poziomo x pionowo) |
| Skanowanie długich dokumentów | Tak, 5.588 mm |
| Prędkość skanowania | 70 ppm / 140 ipm |
| Wyświetlacz LCD | Kolor, Ekran dotykowy, Przekątna: 6,78cm |
| Interfejs | USB — zgodne ze specyfikacją USB 2.0, USB 3.2 Gen 1x1 |
| Sterowniki | TWAIN, ISIS (nettnedlasting), SANE (Linux), WIA (Windows), ICA (Mac) |
| Sugerowana obciążalność dzienna | 30 000 stron |
| Poprawianie obrazu | Usuwanie pyłków, Korekta barw, Maska wyostrzająca z redukcją szumów |
| Wykrywanie podwójnych pobrań | Tak, ultradźwiękowy czujnik |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
