| Typ skanera | biurowy z ADF, dokumentowy (Duplex) A4 |
| Technologia skanowania | CIS |
| Źródło światła | LED Technologia diodowa ReadyScan |
| Podawanie papieru | ADF 100 Arkuszy |
| Gramatura papieru | 27 - 413 g/m² |
| Optyczna rozdzielczość | 600 dpi |
| Rozmiar dokumentów |
Maks. 215,9 mm x 6.096 mm (poziomo x pionowo) Min. 50,8 mm x 50,8 mm (poziomo x pionowo) |
| Skanowanie długich dokumentów | Tak, 6.096 mm |
| Prędkość skanowania | 45 ppm / 90 ipm |
| Wyświetlacz LCD | Kolor, Ekran dotykowy, Przekątna: 10,9 cm |
| Interfejs | Wi-Fi Direct, Host USB, Interfejs Ethernet (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), Bezprzewodowa sieć LAN b/g/g 25 GHz, USB 3.2 Gen 1x1 |
| Sterowniki | TWAIN, ISIS (nettnedlasting), SANE (Linux), WIA (Windows), ICA (Mac) |
| Sugerowana obciążalność dzienna | 7000 stron |
| Wykrywanie podwójnych pobrań | Tak,ultradźwiękowy czujnik |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
