| Typ skanera | biurowy, dokumentowy (Duplex) A4 |
| Technologia skanowania | 2 x CIS |
| Źródło światła | LED |
| Podawanie papieru | ADF do 50 Arkuszy |
| Gramatura papieru | 40 - 209 g/㎡ |
| Optyczna rozdzielczość | 600 dpi |
| Rozmiar dokumentów | Maks. 216,0 mm x 355,6 mm Min. 50,8 mm x 50,8 mm |
| Skanowanie długich dokumentów | TAK do 5588 mm |
| Prędkość skanowania | 27 ppm / 54 ipm |
| Technologia poprawy jakości skanów | PaperStream IP |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Sterowniki | PaperStream IP (TWAIN, ISIS) |
| Sugerowana obciążalność dzienna | 4 000 stron |
| Wykrywanie podwójnych pobrań | Ultrasonic multi-feed detection |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |