| Typ skanera | biurowy, dokumentowy (Duplex) A4 |
| Technologia skanowania | 2 x CCD |
| Źródło światła | LED |
| Podawanie papieru | ADF do 80 Arkuszy |
| Gramatura papieru | 27 - 413 g/㎡ |
| Optyczna rozdzielczość | 600 dpi |
| Rozmiar dokumentów | Maks. 216,0 mm x 355,6 mm Min. 50,8 mm x 54 mm |
| Skanowanie długich dokumentów | TAK do 5588 mm |
| Prędkość skanowania | 60 ppm / 120 ipm |
| Technologia poprawy jakości skanów | PaperStream IP |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy TFT o przekątnej 4,3 cala |
| Uwierzytelnianie | Klawiatura (na ekranie dotykowym), NFC |
| Interfejs | USB 3.1 Gen1 / USB 3.0 / USB 2.0 / USB 1.1, 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, IEEE802.11 a/b/g/n/ac |
| Sterowniki | PaperStream IP (TWAIN, ISIS) |
| Sugerowana obciążalność dzienna | 9 000 stron |
| Wykrywanie podwójnych pobrań | Ultrasonic multi-feed detection |
| Ochrona stron | Inteligentna akustyczna ochrona skanowanych dokumentów (wykrywanie dźwięku niszczonego papieru) |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
Skanery dokumentowe - Ricoh (PFU)
Ricoh fi-7300NX
Skaner biurowy - Ricoh fi-7300NX
- Prędkość skanowania: 60 ppm / 120 ipm
- Podajnik ADF: 80 arkuszy
- Format papieru: do A4
- Dzienny wolumen: do 9000 skanów