| Typ skanera | departamentowy, dokumentowy (Duplex) A3 |
| Technologia skanowania | 2 x CCD |
| Źródło światła | LED |
| Podawanie papieru | ADF do 300 Arkuszy |
| Gramatura papieru | 20 - 413 g/㎡ |
| Optyczna rozdzielczość | 600 dpi |
| Rozmiar dokumentów | Maks. 304,8 mm x 431,8 mm Min. 50,8 mm x 69,0 mm |
| Skanowanie długich dokumentów | TAK do 5588 mm |
| Prędkość skanowania | 100 ppm / 200 ipm |
| Technologia poprawy jakości skanów | PaperStream IP |
| Interfejs | USB 3.1 |
| Sterowniki | PaperStream IP (TWAIN, ISIS) |
| Sugerowana obciążalność dzienna | 44 000 |
| Wykrywanie podwójnych pobrań | Ultrasonic multi-feed detection sensor |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
Skanery dokumentowe - Ricoh (PFU)
Ricoh fi-7600
Skaner departamentowy - Ricoh fi-7600
- Podajnik ADF: 300 arkuszy
- Format papieru: do A3
- Dzienny wolumen: do 44 000 skanów