| Typ skanera | biurowy, dokumentowy (Duplex) A4 |
| Technologia skanowania | 2 x CIS |
| Źródło światła | 3-kolorowe diody LED (przód i tył) |
| Podawanie papieru | ADF do 100 Arkuszy |
| Gramatura papieru | 20 - 465 g/㎡ |
| Optyczna rozdzielczość | 600 dpi |
| Rozmiar dokumentów | Maks. 216,0 mm x 355,6 mm Min. 48,0 mm x 50,0 mm |
| Skanowanie długich dokumentów | TAK do 6096 mm |
| Prędkość skanowania | 50 ppm / 100 ipm |
| Technologia poprawy jakości skanów | PaperStream IP |
| Interfejs |
USB 3.2 Gen 1, ETHERNET 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T |
| Sterowniki | PaperStream IP (TWAIN, ISIS) |
| Sugerowana obciążalność dzienna | 8 000 stron |
| Wykrywanie podwójnych pobrań | Ultrasonic multi-feed detection |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |
