| Typ skanera | biurowy, dokumentowy (Duplex) A4 |
| Technologia skanowania | 2 x CIS |
| Źródło światła | LED |
| Podawanie papieru | ADF do 50 Arkuszy |
| Gramatura papieru | 40 -209 g/㎡ |
| Optyczna rozdzielczość | 600 dpi |
| Rozmiar dokumentów | Maks. 216,0 mm x 360,0 mm Min. 50,8 mm x 50,8 mm |
| Skanowanie długich dokumentów | TAK do 863 mm |
| Prędkość skanowania | 30 ppm / 60 ipm |
| Technologia poprawy jakości skanów | Brak |
| Interfejs | USB 3.1 Gen1/USB 3.0/USB 2.0/USB 1.1, IEEE802.11 b/g/n |
| Sterowniki | ScanSnap Driver (nie wspiera TWAIN ani ISIS) |
| Sugerowana obciążalność dzienna | b.d. |
| Wykrywanie podwójnych pobrań | Ultrasonic multi-feed detection |
| Gwarancja producenta | 12 miesięcy |