O firmie

                     

Jesteśmy jedną z wiodących polskich firm zajmującą się szeroko pojętą tematyką  elektronicznej archiwizacji dokumentów. Istniejemy na rynku od 17 lat i w tym czasie wdrożyliśmy i usprawniliśmy usługi związane z tym tematem. Skanujemy masowo dokumenty pochodzące z różnych obszarów biznesowych: dokumenty finansowe, techniczne, produkcyjne, kadrowe, transportowe, medyczne, geodezyjne i  inne. Umieszczamy je w systemach obiegu dokumentów, archiwach elektronicznych lub na nośnikach. Oferujemy także dostęp do zeskanowanych dokumentów na naszej platformie w systemie SaaS ( Software as a Service).  Celem naszej pracy jest optymalizacja czasu koniecznego do uzyskania dostępu do dokumentów czyli do informacji, która w naszych czasach jest podstawą dobrze funkcjonującego biznesu.

 

 

Naszą misją jest być zaufanym i niezawodnym dostawcą sprzętu oraz  usług w zakresie  przetwarzania dokumentów i danych.

 

Aby przetwarzanie było sprawne a dokumenty w postaci elektronicznej miały doskonałą jakość wykorzystujemy  niezawodne oprogramowanie i sprzęt wiodących producentów to znaczy skanery Kodak Alaris, Fujitsu, Canon, EPSON.  Jesteśmy jednocześnie dostawcą tych skanerów na rynek polski, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Nasz dział handlowy to doceniani specjaliści, którzy znając zarówno tematykę archiwizacji jak i techniczne możliwości sprzętu i oprogramowania w najlepszy sposób doradzają wybór skanerów. Sprzedajemy je przez naszych dealerów na terenie całego kraju. Odbiorcami końcowymi są firmy z branży finansowej, ubezpieczeniowej, produkcyjnej także serwis biura.

 

Zakup skanera, zwłaszcza wysokowydajnego to niemały wydatek, dlatego, aby optymalnie dobrać sprzęt do potrzeb wypożyczamy skanery do klientów, aby na swoich dokumentach wykonały testy jakości i wydajności. A jest z czego wybierać, mamy bardzo wiele skanerów demonstracyjnych różnych  producentów,  obsługujących skanowanie od kilkuset, kilku tysięcy  stron na dzień do maszyn , którym  nie narzuca się limitów.

 

Nasz serwis skanerów też jest też nie do przecenienia. Wykonują go inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą zdobytą na szkoleniach u producentów Kodak Alaris, Fujitsu, Canon, EPSON  popartą certyfikatami.

 

Zatrudniamy około 50 osób w dziale handlowym , serwisie, dziale IT  i w dziale przetwarzania.

 

Na każdym etapie współpracy nasi specjaliści analizują potrzeby klientów i oferują rozwiązania  najlepiej je spełniające.

 

Pracujemy dochowując standardów bezpieczeństwa. Pracujemy w oparciu o wytyczne Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z zachowaniem wyższych niż zalecane standardów bezpieczeństwa. Dostęp do pomieszczeń przetwarzania danych jest monitorowany i rejestrowany. Posiadamy własne, wysokodostępne centrum przetwarzania danych, pracujące na oprogramowaniu od uznanych i sprawdzonych dostawców. Bezpieczeństwo i poufność informacji potwierdzają rozpoznawane certyfikaty SSL, przez które realizowany jest dostęp do naszych usług i udostępnienie danych.